شهرک Yangshuo در گوئی‌لین - چین

short description: 
شهرک Yangshuo در گوئی‌لین منطقه‌ای با جاذبه‌های طبیعی بسیار زیبا در چین است.
Body: 
شهرکی در نزدیکی گوئی‌لین است که با کوه‌های زیبای کارست (کوههایی که در طی زمان فرسوده شده)، رودخانه‌های پیچ در پیچ و مناظر بدیع و جذاب احاطه شده و یکی از توریستی‌ترین نواحی منطقه به حساب می‌آید.

همینطور معابد و غارها و محیط شهری آن برای گردشگران بسیار جذاب بوده و بتدریج در حال بدل شدن به شهری بزرگ است. رستوران‌ها،کافه‌ها و هتل‌های نزدیک بنادر این شهرک از دیگر جذابیت‌های آن هستند.
این شهر از نظر آب و هوایی و همینطور سر و صدا بسیار پاک بوده و ترافیک شهری آن بسیار پایین است و بسیاری از گردشگران به خاطر همین آب و هوا و نیز گردش در مناطق طبیعی و قایق سواری روی رودهای آن بدان سفر می‌کنند.
ناحیه Yangdi-Xingping در کناره رود لی، تپه‌های Moon در ۸ کیلومتری جنوب یانگ‌شو، غار Assembling Dragon در ۶ کیلومتری جنوب شهر، پارک مردم و خیابان غربی چند نمونه‌ از دیدنی‌های با ارزش در این ناحیه‌اند.
کوه‌نوردی در کوه‌های زیبا و فرسوده این منطقه طرفداران بسیاری دارد بطوریکه بیش از ۳۰۰ مسیر برای کوه‌نوردی ایجاد شده که درجات سختی و راحتی آنها نیز مشخص شده است. دوچرخه سواری در مسیرهای بسیار زیبا و چشم‌نواز و پیاده‌روی از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ی گردشگران است.

 
منابع و اطلاعات بیشتر: 

افزودن دیدگاه جدید