ساحل لانگ کو در هوئه - ویتنام

short description: 
ساحل لانگ کو در هوئه از زیباترین سواحل ویتنام محسوب می‌شود.
Body: 
شبه جزیره «لانگ کو» در ۸۰ کیلومتری جنوب شهو هوئه قرار دارد. مناظر سحرانگیز و زیبا، طبیعت تقریبا بکر و دست‌نخورده، ساحل شنی بسیار زیبا و مناسب برای شنا و دریای آبی آرام هر گردشگری را برای سفر به این ناحیه وسوسه می‌کند.با توجه به اینکه مردم محلی این ناحیه ماهیگیر هستند، خوردن خوراکی‌هایی پخته شده از ماهی تازه از علائق گردشگران و مسافران به شمار می‌رود.
ساحل لانگ کو

برای سفر به این ناحیه راحت‌ترین راه گرفتن تاکسی در فرودگاه بین‌المللی دانانگ است. اگرچه در مسیر تونلی ۶ کیلومتری وجود دارد که راه را کوتاه‌تر می‌کند اما توصیه می‌کنیم از راننده بخواهید در قبال مبلغی بیشتر شما را از گذرگاه «های‌وان» عبور دهد که بسیار زیبا و پرمنظره است. برای گشت و گذار در شبه جزیره هم استفاده از دوچرخه بسیار مناسب خواهد بود.
در اطراف این شبه جزیره‌، دیدنی‌های دیگری هم وجود دارند مانند پارک ملی Bach ma با فاصله‌ی ۳۰ کیلومتری که آب و هوایی بسیار مناسب و معتدل دارد، منطقه‌ای به نام چشمه‌ی فیل‌ها در ۱۵ کیلومتری شمال جزیره که پر از درختان بامبو و آبهای طبیعی خنک بوده و می‌توانید به فیل‌ها غذا بدهید، چشمه‌های لانگ‌کو، و تپه‌ی Ba Na در ۲۵ کیلومتری جنوب غربی جزیره است که مجسمه بزرگ بودا را نیز می‌توانید در آنجا مشاهده کنید.

ساحل لانگ کو
 

افزودن دیدگاه جدید