نمایشگاه اتومکانیکا

شرح: 

نمایشگاه اتومکانیکا (Automechanika) یکی از بزرگترین رویدادهای نمایشگاهی در صنعت خودرو و لوازم یدکی و ماشین های سبک و سنگین است که در شهر فرانکفورت آلمان و در شهرهای چندین کشور دیگر، از جمله شیکاگو، دبی، استانبول، کیف، ژوهانسبورگ، کوالالامپور، مادرید، مکزیکوسیتی، مسکو، دهلی نو، سن‌پترزبرگ، شانگهای و بوینس آیرس برگزار می‌گردد. این نمایشگاه در سال ۱۹۷۱ آغاز به کار کرده و به صورت سالانه برگزار می گردد و به دلیل ارتباط آن با صنعت خودرو ، روند رو به رشدی داشته و توانسته تمام حیطه‌های این صنعت حتی پس از تولید و ورود به خیابانها را پوشش می دهد.

این نمایشگاه که تمامی شاخه های تجهیزات مورد نیاز نگهداری خودرو، تجهیزات تعمیرگاهی و کارگاهی ، تجهیزات و لوازم یدکی، لوازم تزئینی و تجهیزات تیونینگ ، تجهیزات سوخت رسانی، دستگاه های شستشوی خودرو، مواد مورد نیاز رنگ کاری و جلوگیری از زنگ زدگی، لوازم کارگاهی ماشین های سبک و سنگین، تکنولوژی ماشین های برقی، میل لنگ، میل سوپاپ، سیلندر، دیسک کلاچ چدنی، فلایویل، میله فرمان و ... از جمله قطعاتی است که در این نمایشگاه به نمایش گذاشته می‌شود.

علاقمندان به بازدید از نمایشگاه های کشور آلمان ملزم به اخذ روادید شنگن نمایشگاهی می‌باشند. از این روی می‌بایست با در دست داشتن مدارک لازم و معرفی نامه ار اتحادیه ها و یامراجع دیگر به سفارت این کشور مراجعه نمایند.

نام انگلیسی: 
Automechanika
زمینه نمایشگاه: 

افزودن دیدگاه جدید