ویزای ویتنام

Body: 

مسافران ایرانی برای ورود به ویتنام نیاز به ویزا دارند که امور مربوطه از طریق سفارت این کشور در تهران قابل پیگیری است. در حال حاضر اخذ ویزای ویتنام با کمک آژانس‌های مسافرتی و بدون حضور مسافر امکان‌پذیرز است. شما می‌توانید ویزای ویتنام را به دو صورت یک بار ورود و یا چند بار ورود اخذ نمایید. هزینه‌ی ویزا تا امروز ( فروردین ۱‍۳۹۷) ۱۸۰ دلار آمریکا است.

ویزای ویتنام

هتل و اقامت در ویتنام

 

اما برای اخذ ویزای ویتنام ، شما حتما باید مدارک زیر را به کارگزاران آزانس ارائه دهید:

  • دعوتنامه ویتنام  (درصورت وجود).
  • تکمیل فرم درخواست ویزای سفارت
  • گذرنامه با حداقل ۷ ماه اعتبار
  • کارت ملی و شناسنامه به همراه کپی
  • ۲ قطعه عکس ۴×۶ جدید
  • پرینت حساب بانکی به زبان انگلیسی که به تایید بانک رسیده باشد.

نکات عمومی و کلی در مورد پاسپورت

پیش از سفر به این کشور، علاوه بر اینکه باید با قوانین سفر به ویتنام آشنا باشید، بهتر است در نظر داشته باشد؛ برای ورود به هر کشوری، گذرنامه شما باید بیشتر از شش ماه اعتبار داشته‌باشد. هنگام خروج از ایران و بعد از عبور از قسمت گذرنامه، حتما نسبت به ممهور شدن گذرنامه‌تان به مهر خروج اطمینان حاصل‌کنید. همچنین بعد از ورود به کشور مقصد نسبت به ممهور شدن گذرنامه به مهر ورود مطمئن شوید. به علت اینکه، حتی اگر اشتباه و کم‎کاری از جانب مامور ورود و خروج باشد، مسئول نهایی شما هستید و با اتهاماتی چون ورود غیرقانونی مواجه خواهید‌ شد.

 

آدرس‌های مرتبط با سفارت ویتنام

آدرس سفارت ویتنام در تهران: خیابان ولی عصر، خیابان مقدس اردبیلی، خیابان پسیان، خيابان اکبری، خيابان مردانی، ارديبهشت شرقی، پلاک ۶
تلفن: ۲۲۴۱۱۶۷۰
فکس: ۲۲۴۱۶۰۴۵
ایمیل: sqvn.iran@mail.dci.co.ir
وبسایت سفارت جمهوری اسلامی ایران در ویتنام: hanoi.mfa.gov.ir
وبسایت سفارت ویتنام در ایران: vietnamembassy-iran.org

 

افزودن دیدگاه جدید