هتل و اقامت در سنگاپور

Body: 

هزینه اقامت در سنگاپور نسبت به دیگر کشورهای جنوب شرقی آسیا بیشتر است و هتل‌ها گران‌تر هستند، با این حال باز هم می‌توان هتل‌هایی مقرون به صرفه در شهر پیدا کرد. هتل‌های ارزان‌قیمت را بیشتر در محله چینی‌ها، محله هندی‌ها (هند کوچک)، اسکله کلارک و سواحل شرقی می‌توان یافت. این هتل‌ها اگرچه فانتزی نیستند و معمولا اتاق‌های کوچکی دارند اما امکانات اولیه مثل سرویس بهداشتی و تلوزیون را برای شما فراهم می‌کنند.
هتل‌های گران‌قیمت و لوکس در سنگاپور به وفور یافت می‌شوند. هتل‌های چهار ستاره و پنج ستاره‌ی بسیار زیبا با امکانات تفریحی بسیار که بیشتر در حوالی خلیج مارینا و خیابان اورچارد می‌توان آنها را پیدا کرد.
هتل مارینا بی سندز (Marina Bay Sands) هتلی پنج ستاره و از مجلل‌ترین هتل‌ها در جهان است. ساختمان این هتل به شکل یک کشتی است که بر روی سه ساختمان بلند قرار گرفته و این ساختمان‌ها را به هم وصل می‌کند. این هتل زیبا در امتداد خلیج مارینا قرار دارد و چشم‌انداز زیبایش به سمت دریا از ویژگی‌های آن است. استخر ۱۵۰ متری این هتل طوری طراحی شده که گویی انسان از طرف دیگر آن به پایین سقوط می‌کند و به همین دلیل این استخر لقب ترسناک‌ترین استخر جهان را به خود اختصاص داده است.

افزودن دیدگاه جدید