ویزای امارات متحده عربی

Body: 

ویزای امارات متحده عربی برخلاف دیگر کشورها از طریق سفارت این کشور صادر نمی‌شود بلکه کارگزارانی وابسته به وزارت کار و اشتغال این کشور مسئولیت صدور ویزا را برعهده دارند. همینطور به خاطر داشته باشید که ویزای امارات به صورت کشوری صادر نمی‌شود و بسته به شهری که می‌خواهید به آن سفر می‌کنید باید ویزای همان شهر را درخواست کنید. این ویزا به صورت چهارده روزه، یک ماهه و یا سه ماهه به اشکال مختلف عادی و فوری صادر می‌شود که هر کدام هزینه متفاوتی نیز دارند. ویزای عادی طی 3 تا 10 روز کاری صادر می‌شود و صدور ویزای اضطراری در طی 2 روز انجام می‌گیرد. ویزای سینگل و 30 روزه دوبی هم اکنون (اسفند 1393) با قیمت 250 درهم قابل دریافت است.
در حال حاضر بهترین راه برای درخواست ویزا مشورت با آژانس‌های مسافرتی و کارگزارهای معتبری است که خدمات ویزا را ارائه می‌دهند.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای امارات متحده عربی

  •  اصل  گذرنامه با ۶ ماه اعتبار از تاریخ پرواز
  •  یک قطعه عکس رنگی زمینه سفید جدید تمام رخ

آدرس سفارت: خیابان ولیعصر - خیابان شهید دستگردی (ظفر) شماره ۳۳۵
تلفن: ۸۸۷۸۸۵۱۵
فکس: ۸۸۷۸۹۰۸۴
ایمیل سفارت: tehran@mofa.gov.ae

نکات عمومی و کلی در مورد پاسپورت

برای ورود به هر کشوری، گذرنامه شما باید بیشتر از شش ماه اعتبار داشته‌باشد. هنگام خروج از ایران و بعد از عبور از قسمت گذرنامه، حتما نسبت به ممهور شدن گذرنامه‌تان به مهر خروج اطمینان حاصل‌کنید. همچنین بعد از ورود به کشور مقصد نسبت به ممهور شدن گذرنامه به مهر ورود مطمئن شوید. به علت اینکه، حتی اگر اشتباه و کم‎کاری از جانب مامور ورود و خروج باشد، مسئول نهایی شما هستید و با اتهاماتی چون ورود غیرقانونی مواجه خواهید شد.

افزودن دیدگاه جدید